namjestaj za bebu, gdje kupiti?

Uređenje zivotnog prostora, namještaj, ukrasi, renoviranje, krečenje, akcije i preporuke, iskustva sa majstorima i sl.

Moderatori/ce: hana, MalaPcela, DinKa

namjestaj za bebu, gdje kupiti?

PostPostao/la aska79 » uto okt 27, 2009 6:29 pm

pozdrav svima!

ja sam nova na ovom forumu, u 7 mj. i polako bi pocela gledati namjestaj za bebe, ali u sarajevu mi se cini da nema bas puno izbora!?
dali mi moze neko pomoci, gdje se moze naci fini krevetac za bebe (onaj sa vise nivoa i kod kojeg se ograda moze ukloniti potpuno za starije dijete) i ormaric za previjanje?
hvala unaprijed!
aska79
Nova bebica
Nova bebica

PostPostao/la MalaPcela » uto okt 27, 2009 8:23 pm

Aska, dobrodošla. Imaš krevetiće tog tipa u gotovo svakoj prodavnici opreme za bebe - isplati se razgledati jer su cijene jako različite. Mi smo krevetić kupili u Skenderiji u prodavnici gdje je nekad bio Levis Shop (a možda je i sada u blizini). Ormarić za previjanje nismo - po meni je to nepraktičan komad namještaja, pogotovo sa ugrađenom kadicom.
MalaPcela
Bebanolog
Bebanolog

PostPostao/la Mai » sri okt 28, 2009 8:52 am

Vidjela sam lijepih krevetica u Amko Hpermarketu na Mojmilu, u prizemlju ima prodavnica djecije opreme i igracaka.
slika
Mai
*Počasna Strina Foruma*

PostPostao/la aska79 » sri okt 28, 2009 12:24 pm

hvala vam na odgovorima!
u skenderiji sam bila, ali ima samo jedan krevet koji dolazi u obzir-i nije nazalost bijeli. ali bolje ista nego nista. pogledacu na mojmilu sta tamo ima. trenutno me i zeza prehlada (sinusi) :( , pa cu za dalje do vikenda morati pricekat, nadam se da ce me ovo brzo proci...
pozdrav!
aska79
Nova bebica
Nova bebica

PostPostao/la Mai » sri okt 28, 2009 1:10 pm

Tamo ima i ormarica za previjanje i vidjela sam bijeli krevetic.
slika
Mai
*Počasna Strina Foruma*

PostPostao/la Dalila » sri okt 28, 2009 1:14 pm

Aska, drago nam je da si nam se pridruzila :)

Mi smo skoro gledali krevetice. Kao sto ti mame kazu, ima ih zaista svugdje :) Ima i u Robotu (Rajlovac) i u Fisu (Sarajevo), mada je manja ponuda nego u Amku. I jos dosta stvari za bebe. Sa cijenama krevetica su tu negdje kao i Amko.
"Zaborav je pravilo, sjećanje izuzetak.."

I. 01/2008
F. 04/2010
Dalila
Beban
Beban

PostPostao/la aska79 » pet okt 30, 2009 1:43 pm

mame, hvala vam na odgovorima :D
ja sam jos prehladena, pa sam samo kuci, i citam cijelo vrijeme ovaj forum - kako sam prvi put trudna imam toliko pitanja i upitnika u glavi.
naravno da me je i strah poroda- i bolnice i doktora itd.
super je sto postoji ovaj forum i sto su svi rado spremni pomoc i puni razumjevanja!
pozdrav :wave:
aska79
Nova bebica
Nova bebica

PostPostao/la alba071 » sub okt 31, 2009 7:41 am

A jel neko u skorije vrijeme negdje spazio kakav lijep krevetac s ladicom/ladicama? Ako jeste, gdje i kakve su cijene? Imamo vrlo malu sobu u koju treba doci beba pa je svaka dodatna ladica dobrodosla :) Ako neko ima i sliku takvog kreveca a da se moze nabaviti kod nas bila bih zahvalna!! :wink:
alba071
Nova bebica
Nova bebica

PostPostao/la alba071 » uto nov 10, 2009 9:17 am

Evo da sama sebi odgovorim :) Vidjela sam jedan simpatican krevetac sa ladicama u prodavnici djecije opreme u Skenderiji... Ako koga zanima imam i slicicu sa mobitela :)
alba071
Nova bebica
Nova bebica

Natrag na Dome, Slatki Dome

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.