Jastuk za trudnice / dojenje

Kada ocekujemo bebice i drugo...

Moderatori/ce: MalaPcela, mrvica, omi

PostPostao/la Suncica » sri dec 19, 2007 12:46 pm

Jeste, to je taj. Ti ljudi su tamo stvarno nagodni, moja snaha je putovala poslovno i nije imala vremena, a cura joj je bukvalno donijela jastuk na adresu. I dobra je stvar sto mozes skinuti onu navlaku da je operes, a moj ti je savjet da onu drugu ne otvaras, jer ce ti sve one male sitne bobice izletiti i neces ih sale pokupiti. Iz iskustva, moj dragi sin provjeravao sta ima unutra :roll:
Suncica
Beban
Beban

PostPostao/la MACA » sri dec 19, 2007 12:57 pm

Super su ljudi, zahvaljujuci upravo tome sto su nagodni sam i uspjela doci do njega (akcija se zvala blic krig i za manje od 2 sata sve je bilo zavrseno iako se cinilo nemoguce :D ). Steta da ih ovamo ne prodaju, i inace sta god da saznam da je korisno i da bi mi trebalo moram da iznalazim nacine da nabavim ili preko interneta, ili iz Zg ili Bg-a.

Volim ovo Sarajevo, al je postalo rupenda da nas Bog mili sacuva :evil: !
slika

slika
MACA
Beban Senior
Beban Senior

PostPostao/la hana » sri dec 19, 2007 2:06 pm

MACA je napisao/la:
Elem, stigao je jutros - Beluga jastuk, kupljen u Beogradu, kosta 25 Eura i savrsen je!

Suncice, je li to taj kao tvoj?

Maco, kako si ga naručila?
slika

slika
hana
Moderator
Moderator

PostPostao/la MACA » sri dec 19, 2007 2:59 pm

Hana, donijeli su mi ga, nije moguce naruciti postom. Teta mi je potvrdila da bi cijena bila ne dupla nego trodupla kad bi se dodala postarina (i carina?).
Mada, toliko su ljubazni i susretljivi da se usudjujem reci da mi ne zvuci van pameti pitati da ti jastuk posalju autobusom. Meni su ponudili dostaviti jastuk po kuriru bilo gdje na adresu u Beogradu (i Suncica ima pozitivno iskustvo), pa zasto ne probati to tako izvesti.

Jastuk se zove Beluga jastuk i vise informacija o samom jastuku ali i kontakt imas na http://www.beluga.co.yu/index.html.
slika

slika
MACA
Beban Senior
Beban Senior

PostPostao/la maja » čet maj 08, 2008 11:17 am

maco, koristis li jastuk? kakav je?
braco 19.10.2006
seka 20.11.2008
beba 17.04.2011
maja
Beban Senior
Beban Senior

PostPostao/la MACA » čet maj 08, 2008 1:59 pm

Majo, jastuk je savršen, i koliko god mi je dobro poslužio u trudnoći za spavanje, moram priznati da je tek za dojenje prava stvar! Pruža super potporu za bebu, a i čuva mamina leđa. Toplo preporučujem!
slika

slika
MACA
Beban Senior
Beban Senior

PostPostao/la ejana » pet jul 11, 2008 1:30 pm

Eh i ja planiram kupiti ovaj jastuk. Sve sam kontala da mi ne treba i da mogu bez njega. Citajuci vase postove vidim da vam je pravo pomogao ovaj jastuk i da je praktican u trudnoci kao i kasnije pri dojenju.
Nadam se da ce i nas dobro posluziti.
slikaslika slika
ejana
Vise i ne spavam
Vise i ne spavam

PostPostao/la Eowyn » pet jul 11, 2008 1:51 pm

Meni je bio super i jedan od boljih stvari koje sam imala/koristila (dobila na pokon kada sam rodila). Ja licno bih ga preporucila svima.

Na jastuku sam ga dojila od 2 mjeseca (do tada lezeci) do 7 mjeseca (onda je bio dovoljno veliki da mi jastuk ne treba).
Wherever you go, there you are…
slika
Eowyn
Bebanolog
Bebanolog

PostPostao/la ada » pet jul 11, 2008 9:23 pm

Ejana i ja ga planiram kupiti, ovdje sam cula takodjer dosta pozitivnih reakcija. Naravno javit cu i moja iskustva. Ja mislim da je svakoj od nas potreban kako u trudnoci tako i poslije dojenjem bebe.
slika

slika
ada
Vise i ne spavam
Vise i ne spavam

Prethodna

Natrag na Opcenito o trudnoci

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.